معرفی ایده های برتر

  • نویسنده admin
  • ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
  • ۱,۱۲۶ نفر
معرفی ایده های برتر

ایده های برتر مهندسی پزشکی معرفی میشوند:

مرحله نهایی ایده بازار تخصصی مهندسی پزشکی پنجم اسفند ماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، محمد فیروزمکان دبیر ایده بازار مهندسی پزشکی با اشاره به برگزاری دو دوره ایده بازار پزشکی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر،‌ گفت: هدف از این رویداد ایجاد ارتباط موثر صاحبان ایده در رشته‌های پزشکی و مهندسی پزشکی با سرمایه‌گذاران و صنعتگران بوده است ولی متاسفانه پس از دو دوره برگزاری این رویداد به اهداف مورد نظر به طور کامل دست نیافتیم.

وی ادامه داد: برای رفع این مشکل در این دوره از رویداد، موضوع تخصصی‌تری مد نظر قرار نگرفته و همه ایده‌ها در زمینه مهندسی پزشکی مورد قبول است. ضمن آنکه در این دوره از ایده بازار مهندسی پزشکی سعی شد تا از  NGO‌های پزشکی جهت کم کردن فاصله نامطلوب بین مهندسان پزشکی و پزشکان، دعوت به عمل آید.

فیروزمکان با اشاره به شاخص‌های داوری طرح‌های ارسالی یادآور شد: دارا بودن توجیه اقتصادی از مهمترین شاخص‌های داوری طرح‌ها تعیین شده است.

دبیر ایده بازار مهندسی پزشکی به بیان جزئیات این رویداد پرداخت و اظهار کرد: در این دوره از رویداد پس از انجام داوری‌ها 5 ایده برتر برای ارائه روی سن و 5 ایده در قالب پوستر برای حضور در مرحله نهایی انتخاب خواهند شد.

وی زمان برگزاری مرحله نهایی ایده بازار مهندسی پزشکی را 5 اسفند ماه جاری دانست و اضافه کرد: در این مرحله از 3 نفر برتر در بخش‌های ارائه شفاهی به صنعتگران و پوستر تقدیر خواهد شد.

همچنین مهلت نهایی ارسال ایده‌ها بنا به درخواست تعدادی از ایده پردازان تا 10 بهمن ماه تمدید شد.

به گفته دبیر ایده بازار مهندسی پزشکی این رویداد در سالن اجتماعات مرکزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد


نظرات

نظر دهید...