تعمیر تجهیزات تصویربرداری 

باسلام. از اینکه با اطمینان خاطر و اعتماد وافر به شرکت پرتو دی الکتریک فرا تابش جهت تعمیرات و مشاوره و کالیبراسیون تجهیزات تصویربرداری پزشکی به مسئولان این شرکت سپرده اید سپاسگزاریم. امیدواریم که توانسته باشیم با تمام توان و کمترین زمان تعمیرات و کالیبراسیون تجهیزات را انجام دهیم. هم چنین بهره وری خود را افزایش دهیم تا بتوانیم نقش کاربردی،راهگشاو سازنده داشته باشیم.

شرکت مهندسی پرتو دی الکتریک فرا تابش مجری تخصصی تعمیرات و مشاوره و کالیبراسیون انواع دستگاه های تصویربرداری پزشکی تجهیزات رادیولوژی و رادیوگرافی و ماموگرافی وOPG و سایر تجهیزات تخصصی بیمارستانی می باشد.اجرای تعمیرات تخصصی و کالیبراسون انواع بردهای دستگاه رادیولوژی، تعمیرات تخصصی انواع تجهیزات جنرال، تعمیرات تخصصی انواع دستگاه ها با بیش از ده سال کار پذیرفته میشود. تعمیرات تخصصی و مشاوره و کالیبراسیون انواع تجهیزات زیر پذیرفته می شود:

تعمیر وسرویس و کالیبراسیون دستگاههای جنرال الکتروشوک ،پمپ سرنگ،ترمومترو...

تعمیر و سرویس و کالیبراسیون و مشاوره دستگاههای رادیوگرافی آنالوگ و دیجیتال ، پروسسور و ...

تعمیر و سرویس و کالیبراسیون تجهیزات عمومی اتاق عمل و بیمارستانی و کلینیکی شامل مانیتورینگ - انواع ساکشن - الکتروکوتر-چراغ سیالیتیک و...


بدین وسیله به اطلاع میرساند نحوه ارتباط با شرکت پرتو دی الکتریک فرا تابش به قرار زیر است: مهندسان عزیز میتوانند برای تماس با شماره‌ های زیر تماس گیرند.
جناب مهندس لازار:09228707356
یا
جناب الهی منش :09911883797
درصورتی که شرکت پرتو دی الکتریک فرا تابش به هر دلیل قصد برقراری تماس با شما داشته باشد،تنها از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09911883797خواهد بود.
درهرصورت، جهت اطمینان از اینکه شرکت دی الکتریک فرا تابش با شما تماس گرفته می توانید در هر زمان باشماره09911883797 یا 09228707356 ارتباط برقرار نمایید.